Poznań , Lidia Cena : Proszę o kontakt 692797137 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań i okolice

Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego kierowcy. 


Możemy zająć się danym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy. 


Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych preferencji naszych klientów. 


Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń. 


 


Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ potrafimy dopasować usługę do preferencji klienta.


 


Pomoc Drogowa Lidia Buda


ul. Sandomierska 73


61-351 Poznań


województwo wielkopolskie 


 


Telefon: 692797137 


WWW: http://holowanie.i-poznan.pl

Numer ogłoszenia : 8744
Liczba odsłon: 5, dzisiaj0