Warszawa , NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI - odwiedź je w Niemczech

Jeżeli chcesz odwiedzić turystycznie Niemcy na wakacjach lub o każdej innej porze roku , musisz odwiedzić miejsca oznaczone małymi swastykami na mapie Niemiec ( na drugim obrazku pod ogłoszeniem - kliknąć na strzałkę z prawej strony widocznego obrazka aby pojawiła się mapa a potem kliknąć na samą mapę aby ją powiększyć i zobaczyć dokładnie położenie tych miejsc ).


Są to niemieckie obozy śmierci ( #GermanDeathCamps - hasztag na facebook , twitter , instagram ), które działały w III Rzeszy Niemieckiej pod rządami nazistów ( niemieckich socjalistów ) na czele z Adolfem Hitlerem przed i podczas II Wojny Światowej w latach 1933 - 1945 a w których Niemcy zamordowali kilkaset tysięcy niewinnych ludzi a także więzili w nich w fatalnych i ciężkich warunkach kilkaset tysięcy innych ludzi, którzy w nich przeżyli. Oprócz bezpośrednio zamordowanych przez Niemców , tysiące ludzi zmarło tam z wyczerpania , głodu , chorób , zimna lub popełniło samobójstwo nie mogąc znieść tej udręki i cierpienia które zgotowali im tam Niemcy.


Niemcy więzili w tych obozach i zabijali głównie Polaków , Żydów , Romów , jeńców wojennych z Armii Czerwonej , mniejsze ilości Czechów , Holendrów , Francuzów , Belgów , Duńczyków a także samych Niemców i Austriaków niepasujących hitlerowskiemu reżimowi takich jak Światkowie Jehowy , komuniści , homoseksualiści ( LGBT ) i inni, także dzieci , kobiety i starców.


Niemcy poniżali ich , głodzili , torturowali , zmuszali do niewolniczej ciężkiej pracy oraz przeprowadzali na nich pseudomedyczne eksperymenty , które spowodowały śmierć w męczarniach wielu z tych więźniów lub trwałe kalectwo na resztę życia.
Na wzór tych obozów Niemcy stworzyli wiele podobnych obozów w państwach okupowanych przez siebie podczas II Wojny Światowej ( głównie na terenie okupowanej przez nich Polski ) gdzie więzili i mordowali miejscową ludność oraz w których przeprowadzili Holocaust czyli wymordowanie kilku milionów Żydów.
Dzisiaj Niemcy nie chcą pamiętać co robili tam i o tych strasznych miejscach.


Pamiętajcie więc Wy jeśli odwiedzicie Niemcy to odwiedźcie te miejsca i oddajcie hołd i cześć tym ludziom , którzy zostali tam uwięzieni i zamordowani.
NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI I SZACUNKOWA LICZBA ZAMORDOWANYCH TAM LUDZI :


- Dachau koło Monachium - 40 tysięcy


- Buchenwald w Weimarze - 56 tysięcy


- Sachsenhausen koło Berlina - 100 tysięcy


- Flossenburg koło Weiden in der Oberpfalz - 30 tysięcy


- Ravensbruck koło Furstenberg/Havel - 50 tysięcy


- Neuengamme w Hamburgu - 55 tysięcy


- Bergen-Belsen koło Hanoweru - 70 tysięcy


- Mittelbau-Dora koło Getyngi - 20 tysięcy
Szczegółów o niemieckich obozach śmierci i masowych niemieckich zbrodniach wojennych i ludobójstwa podczas II Wojny Światowej dowiesz się ze strony internetowej Instytutu Pamięci Narodowej na którą można wejść przez ten link ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://truthaboutcamps.eu/th/


lub


przez link poniżej -> Strona www: ( KLIKNĄĆ NA TAMTEN LINK )

Numer ogłoszenia : 8759
Liczba odsłon: 6, dzisiaj0