Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #374
Odsłon : 2 / Opublikowany 2 tygodni temu
Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku pracująca nad innowacyjnymi rozwiązaniami zmieniającymi diagnostykę lekarską. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

W dyspozycji firmy znajdują się nowoczesne urządzenia, dzięki którym uzyskiwany jest najwyższy poziom obrazowania radiologicznego. Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Urządzenia przygotowane przez firmę są na najwyższym poziomie, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Wyniki jakie można uzyskać dzięki tym urządzeniom pozwalają na wprowadzenie leczenia idealnie skierowanego do danego pacjenta. Nie da się zaprzeczyć, że dzięki temu lekarz może podnieść efektywność swoich działań. Nowoczesna tomografia komputerowa w zakresie laryngologii i stomatologii niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://tomo3d.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  Zarejestrowany w dniu Czerwiec 5, 2019

  Lokalizacja

  Poland
  łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Poland
  Województwo łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne - 1/1
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne
  Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku pracująca nad innowacyjnymi rozwiązaniami zmieniającymi diagnostykę lekarską. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierw...
  Proszę o kontakt