Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #1244
Odsłon : 34 / Opublikowany 1 tydzień temu

Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku dbająca o rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

Sprzęt jaki firma wprowadza do obiegu to innowacje ułatwiające dokładne obrazowanie w zakresie radiologii. Sprzęt, który został przez firmę wprowadzony to tomograf, który pozwala uzyskać dokładne obrazy pantomograficzne przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Sprzęt wprowadzony przez tą firmę to najwyższa jakość, wprowadzone do niego najnowsze osiągnięcia technologiczne decydują o tym, że prowadzone badania są bardzo dokładne. Wyniki jakie można uzyskać dzięki tym urządzeniom pozwalają na wprowadzenie leczenia idealnie skierowanego do danego pacjenta. To zawsze dla lekarza szansa na wyższą efektywność podjętego leczenia. Nowoczesna tomografia komputerowa w zakresie laryngologii i stomatologii niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://tomo3d.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Zarejestrowany w dniu Czerwiec 5, 2019

  Lokalizacja

  Poland
  łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Poland
  Województwo łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne - 1/1
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne
  Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku dbająca o rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na św...
  Proszę o kontakt