Ultimed - gabinety specjalistyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #375
Odsłon : 2 / Opublikowany 3 tygodni temu
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Trzeba pamiętać także o bardzo dobrze przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu dbającym o swój rozwój. Nie można zapomnieć również o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  Zarejestrowany w dniu Czerwiec 5, 2019

  Lokalizacja

  Poland
  łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Poland
  Województwo łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Ultimed - gabinety specjalistyczne - 1/1
  Ultimed - gabinety specjalistyczne
  Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy interni...
  Proszę o kontakt