www.swiatogloszen.net.pl/skarzysko-kamienna/dodawanie-ogloszen-do-wielu-portali-tylko-51-pln-za-100-portali-wystawiamy-faktury/uslugi-i-firmy/pozostale-uslugi_i125
13.00 PLN

Zatrudnimy od zaraz pracownika sprzątającego

Sprzątanie, Gosposie
Listopad 17, 2017
Miasto: Świebodzice
Województwo: Dolnośląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Listopad 17, 2017
Numer ogłoszenia: 88 Odsłon: 3

Opis

Agencja Ochrony Skorpion zatrudni od zaraz pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie czystości i porządku.

Miejsce pracy:
Świebodzice, osiedle piastowskie, obiekt Bio Term

Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzy
- praca od godziny 14.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę zlecenie
-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych)
-terminowe wynagrodzenie

Wynagrodzenie: 13,00 brutto/godz

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 660 765 972

Ornitolog Warszawa
www.ornitolog.net.pl

Skup samochodów :
www.skupautsamochodow.pl

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"