13.00 PLN

Zatrudnimy od zaraz pracownika sprzątającego

Sprzątanie, Gosposie
Listopad 17, 2017
Miasto: Świebodzice
Województwo: Dolnośląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Listopad 17, 2017
Numer ogłoszenia: 86 Odsłon: 2

Opis

Agencja Ochrony Skorpion zatrudni od zaraz pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie czystości i porządku.

Miejsce pracy:
Świebodzice, osiedle piastowskie, obiekt Bio Term

Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzy
- praca od godziny 14.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę zlecenie
-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych)
-terminowe wynagrodzenie

Wynagrodzenie: 13,00 brutto/godz

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 660 765 972

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)