Operator Wytaczarki

Proszę o kontakt
ID #1251
Odsłon : 37 / Opublikowany 1 tydzień temu

Świętochłowice

500-4000zł netto UoP

Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

Zadania:

-współpraca przy wdrożeniu wytaczarki Union BFT 130 TNC ze sterowaniem Heidenhain 426/430

-bieżąca obsługa wytaczarki Union BFT 130 TNC

-pisanie i ingerencja w programy w języku Heidenhain

Wymagania:

-min. 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi dużych wytaczarek lub frezarek ze sterowaniem Heidenhain

-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

-umiejętność dobierania narzędzi do obróbki

Wynagrodzenie: 3500-4000zł netto UoP

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), poprzez link: https://selekt.traffit.com/public/an/U0Q0PQ==

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Paulina
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Poland
    śląskie
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Paulina
    Kraj Poland
    Województwo śląskie
    Adres Świętochłowice
    Typ Prywatny
    Telefon 53474xxxx
    Operator Wytaczarki Świętochłowice 500-4000zł netto UoP Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany     Zadania: -współpraca przy wdrożeniu wytaczarki Union BFT 130 TNC ze sterowaniem Heidenhain 426/430 -bieżąca obsługa wytaczarki Union BFT 130 TNC -pisanie i ingerencja w programy w...