Pomocnik (k/m) w centrum ogrodniczym

Cena : Proszę o kontakt

Miejsce pracy Nordhorn / teren przygraniczny

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru

  • Podstawowa pielęgnacja roślin

  • Etykietowanie artykułów

  • Pomoc klientom w znalezieniu produktów

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Umowa na holenderskich warunkach – 13 wypłat w roku!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,06 € brutto/h plus 150% dodatku za pracę w niedziele oraz 200% za pracę w święta

  • 45 godzin tygodniowo

  • Dodatek urlopowy

  • Dodatek za dojazdy

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Komfortowe zakwaterowanie

  • Perspektywa otrzymania umowy na stałe

Wymagania:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny

  • Doświadczenia w pracy w centrach ogrodniczych/budowlanych lub szklarniach

  • Sprawności fizycznej, odpowiedzialności, zaangażowania

  • Prawa jazdy kat. B

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Gotowości do pracy w weekendy i święta