Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów

Cena : Proszę o kontakt

Miejsce pracy Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy

Zakres obowiązków:

  •   Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)

  •   Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych

  •   Rozbiórki

  •   Sprzątanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h

  • Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne

  • Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu

  • Zapewniamy buty robocze

  • Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

  • Zdolności techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku

  • Znajomość języków obcych niewymagana!

  • Samodzielność, rzetelność i dokładność

  • Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny