Pielegniarka – Nowoczesna Klinika kolo Regensburga poszukuje pielegniarek

Cena : Proszę o kontakt

Nasz sprawdzony, solidny klient – nowoczesna klinika z okolic Regensburga poszukuje wsparcai pielęgniarek na oddział intensywnej terapii, sali operacyjnej oraz oddział wewnętrzny i chirurgię.

Informacje ogólne:

·        Zarobek przed uznaniem dyplomu: od 2500 euro brutto
+ dodatki, po uznaniu dyplomu od 3000 euro brutto
(w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

·        Pracodawca dysponuje mieszkankiem pracowniczym
(pokoj 1 osobowy ok. 240 euro ze wszystkim już, 2 osobowy
ok. 320 euro) lub pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokum

·        pracodawca organizuje kurs języka niemieckiego

·        Wprowadzenie w zakres obowiązków
- pomoc polskich koleżanek, która już tam od dłuższego czasu pracują
- umowa bezpośrednio z kliniką – bez płacenia jakichkolwiek prowizji
- gwarancja nostryfikacji Twojego dyplomu po wcześniejszym sprawdzeniu
czy spełniasz wszystkie warunki

Tagi• pielegniarka