Proszę o kontakt

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Kominki
Listopad 5, 2018
Miasto: Kołobrzeg
Województwo: Zachodniopomorskie
Data publikacji: Listopad 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-30 15:39:00
Numer ogłoszenia: 6389 Odsłon: 2

Opis

Firma IGNIF to mający doskonałą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Niemałe doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty najwyższej jakości, które w świetnym stanie przetrwają długi czas. Proponowane produkty odznaczają się nowatorskim wzornictwem , a także wyjątkową troską o detale.

Firma IGNIF stawia na najnowsze technologie, co sprawia, że jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników rewelacyjnie znających się na wykonywanej przez siebie pracy, co jest gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu powstać może trwała, świetnie wyglądająca całość, która zapewni bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dochodzą naprawdę niewygórowane ceny.

IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich , którzy szukają wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka najwyższej jakości. IGNIF to produkty, które nikogo nie rozczarują.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

 • Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

  Listopad 7, 2018 Kominki Gdańsk (Pomorskie)
  Proszę o kontakt

  Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominkó...

 • Sprzedam kocioł węglowy Classic

  Sprzedam kocioł węglowy Classic

  Luty 23, 2018 Kominki Legnica (Dolnośląskie)
  1600.00 PLN

  Moc 17 kW, ogrzewa pow. ok. 135 m2, sprawność 80%. Wykorzystuje jako paliwo węgiel kamienny typu miał. Kocioł ze sterownikiem do nadmuchu i ...