10.00 PLN

Monter Instalacji Elektrycznych - NIEMCY!

Niemcy - Dam pracę
Listopad 5, 2018
Miasto: Kluczbork
Województwo: Opolskie
Data publikacji: Listopad 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2019-02-03 11:13:00
Numer ogłoszenia: 6383 Odsłon: 2

Opis

Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. Zł

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

·         Wykonanie instalacji elektrycznych.

·         Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz renomę.

·         Dbanie o sprawny stan techniczny urządzeń do pracy.

Wymagania:

·         Znajomość języka niemieckiego.

·         Znajomość schematów elektrycznych.

·         Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej.

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu elektrycznym  lub staż w branży elektrycznej min 2 lata.

·         Komunikatywność i umiejętność w pracy zespołowej.

·         Dokładność.

Oferujemy:

·         Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

·         Umowę o pracę.

·         Stabilną prace.

·         Motywacyjny system wynagrodzeń.

·         Darmowy przejazd do miejsca pracy.

·         Opłata za nocleg.