10.00 PLN

Hydraulik - NIEMCY!

Niemcy - Dam pracę
Listopad 5, 2018
Miasto: Kluczbork
Województwo: Opolskie
Data publikacji: Listopad 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-30 10:59:00
Numer ogłoszenia: 6381 Odsłon: 2

Opis

Miejsce pracy: Okolice Fuldy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

·         Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.

·         Podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych

·         Utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Nasze wymagania:

·         Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, monter sanitarny lub pokrewne

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Prawo jazdy i samochód - mile widziane

·         Umiejętność samodzielnej pracy

·         Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

·         Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

·         Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Szukasz stałej pracy w Niemczech ? Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku? Zgłoś się do nas !

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.