Proszę o kontakt

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Kominki
Listopad 7, 2018
Miasto: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Data publikacji: Listopad 7, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-29 23:18:00
Numer ogłoszenia: 6406 Odsłon: 1

Opis

Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na fachowy serwis pogwarancyjny tych produktów, które się zepsuły bądź zużyły.

W firmie nacisk kładziony jest na wysoką jakość oferowanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się rozległym doświadczeniem i sporym gronem zadowolonych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w stu procentach indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się także wyprodukowania kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego samodzielnie stworzonego projektu. Oferuje swoim klientom też możliwość przedłużenia gwarancji. Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich , którzy poszukują kominka , który spełni indywidualne oczekiwania.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

 • Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

  Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

  Listopad 5, 2018 Kominki Kołobrzeg (Zachodniopomorskie)
  Proszę o kontakt

  Firma IGNIF to mający doskonałą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Niemałe doświadczenie ...

 • Sprzedam kocioł węglowy Classic

  Sprzedam kocioł węglowy Classic

  Luty 23, 2018 Kominki Legnica (Dolnośląskie)
  1600.00 PLN

  Moc 17 kW, ogrzewa pow. ok. 135 m2, sprawność 80%. Wykorzystuje jako paliwo węgiel kamienny typu miał. Kocioł ze sterownikiem do nadmuchu i ...