Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #387
Opublikowany 1 tydzień temu
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na naprawdę wysokim poziomie. Oferuje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada też duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach dostać można też brykiet, drewno kominkowe oraz wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden mieści się w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. Na skutek tego z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty najwyższej jakości w naprawdę korzystnej cenie. Jest to z całą pewnością wielki plus tego miejsca, który sprawia, że ludzie tak chętnie kupują kominki w tym sklepie. Podkreślić trzeba także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków chętnie pomaga klientom.

Planujesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nie pożałujesz nigdy.
-----
"


Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  Zarejestrowany w dniu Czerwiec 6, 2019

  Lokalizacja

  Poland
  zachodniopomorskie
  Koszalin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Manufaktura
  Kraj Poland
  Województwo zachodniopomorskie
  Adres Koszalin
  Typ Prywatny
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie - 1/1
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie
  "Manufaktura kominków ----- Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na naprawdę wysokim poziomie. Oferuje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada ...
  Proszę o kontakt