Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #365
Odsłon : 4 / Opublikowany 2 tygodni temu
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży bardzo dobrej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka też mogą elementy te zakupić od tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na pełen serwis pogwarancyjny tych produktów, które się zepsuły bądź zużyły. W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość znajdujących się w ofercie produktów. Podkreślić należy, że nie powstają one taśmowo.

Firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem i naprawdę dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się również stworzenia kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego własnego projektu. Daje swoim klientom również możliwość przedłużenia gwarancji. Kom-in.pl to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących kominka , który spełni indywidualne oczekiwania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://kom-in.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz

  Lokalizacja

  Poland
  mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ignif
  Kraj Poland
  Województwo mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe - 1/1
  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe
  Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży bardzo dobrej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka też mogą elementy te zakupić od tej firm...
  Proszę o kontakt