Kategoria:Zdrowie i uroda: CZWARTE POŻYWIENIE STULECIA

CZWARTE POŻYWIENIE STULECIA dolnośląskie

Co to jest Sirius-D?
Sirius-D to rewolucyjne odkrycie naszych czasów, to jedyny na świecie preparat, który dostarcza organizmowi substancji niezbędnych do powstrzymania procesów starzenia się.
Pozytywnie wpływa na zmiany degeneracyjne tkanki łącznej, która występuje w każdym organie i spełnia wiele istotnych funkcji.

Sirius-D dostarcza organizmowi brakujących w codziennej diecie elementów budulcowych potrzebnych do regeneracji tkanek np. po urazach, uszkodzonych na skutek procesów zwyrodnieniowych lub dystroficznych.
Przyjmując zwykłe jedzenie, odżywiamy trzy rodzaje tkanek w naszym organizmie, tzn. tkankę nabłonkową, mięśniową i nerwową.

Czwarty rodzaj tkanki, tkanka łączna, pozostaje ciągle głodna.
Dzieje się tak dlatego, że w jedzeniu, które przyjmujemy codziennie, brakuje niezbędnych składników, dzięki którym układ immunologiczny mógłby zregenerować tkankę łączną.

Wraz z Siriusem-D dajemy organizmowi czwarty rodzaj pożywienia.
W wyniku tego organizm, będący „macochą” dla tkanki łącznej, gdyż ją głodzi, przestaje nią być - również ją odżywia.
Jeżeli ją odżywimy, nie dojdzie do zmian degeneracyjnych i rozumując logicznie, powinniśmy żyć dłużej. Tak więc, Sirius-D nie jest lekarstwem, a jedynie pożywieniem.
Sirius-D spowalnia procesy starzenia się, ponieważ usuwa jedną z głównych jego przyczyn – degenerację tkanki łącznej. Na jej miejscu tworzy się Tkanka Łączna Włóknista /TŁW/.
Ta sama tkanka powstaje również po każdej infekcji, niezależnie od jej charakteru, a także przy naruszeniu całości tkanek, tj. przy zapaleniu aseptycznym, jeśli nie dojdzie do infekcji wtórnej.
TŁW jest tkanką, za pomocą której odbudowuje się miejsca zapalne. W tych miejscach nigdy nie odbuduje się taka tkanka, jaka występowała przed chorobą, zawsze powstanie TŁW.

Nie jest ona tkanką chorą, jest tkanką zdrową, lecz o właściwościach fizycznych i mechanicznych innych niż w normalnej tkance łącznej. TŁW ratuje układ, lecz często prowadzi również do naruszeń kosmetycznych i funkcjonalnych w zainfekowanych organach.
W przypadku , gdy TŁW pojawi się na skórze, powstaje defekt kosmetyczny lub blizna, która pozostaje na zawsze. Przy zapaleniu wsierdzia zastawki serca zmieniają się ponieważ w wyniku przebytego zapalenia powstaje TŁW.
W efekcie zastawka staje się twardsza, bardziej chropowata, dochodzi do wady serca. Zostaje ona na zawsze niezależnie od tego, czy powstała w wyniku zapalenia reumatycznego, czy zapalenia infekcyjnego.
Więcej na naszej stronie www.

www.sirius-d.katowice.pl

mapaWojewództwo : dolnośląskie wyświetlenia ogłoszeniaWyświetleń ogłoszenia: 2883 razy cena Cena:  139 zł
telefonTelefon:   użytkownikUżytkownik:  Rozalia Depta
mapaOgłoszenie dodane :   10-04-2017 mapa Ogłoszenie wygasa:  10-06-2017