Darmowe

DEKARZ I/ LUB CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - PRACA W NIEMCZECH

Niemcy - Dam pracę
Listopad 6, 2018
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Data publikacji: Listopad 6, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-17 13:20:00
Numer ogłoszenia: 6401 Odsłon: 1

Opis

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

DEKARZ I/ LUB CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - praca na terenie całych Niemiec

Zakres obowiązków:
- montaż konstrukcji dachowych i ściennych
- pokrycia dachów płaskich i stromych
- montaż ścian zewnętrznych
- montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików
- obróbki blacharskie pokryć dachów i ścian
- montaż rynien i instalacji odgromowej

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w zawodzie dekarz lub cieśla konstrukcyjny lub blacharz - dekarz
- doświadczenie w pracach na wysokości
- aktualne doświadczenie zawodowe
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
- prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem
- dobra kondycja fizyczna i przyzwyczajenie do ciężkiej pracy fizycznej
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
- niemiecką umowę o pracę oraz pełne świadczenie socjalne,
- płatne zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901414 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „dekarz - Niemcy"