Proszę o kontakt

AUSTRIA - ELEKTRYK, HYDRAULIK, MALARZ, TYNKARZ

Austria - Dam pracę
Listopad 6, 2018
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Data publikacji: Listopad 6, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-17 12:39:00
Numer ogłoszenia: 6398 Odsłon: 1

Opis

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

- ELEKTRYK
- HYDRAULIK
- MALARZ
- TYNKARZ
- MONTER RUSZTOWAŃ
- ŚLUSARZ

Zakres obowiązków:
- wszelkie obowiązki związane z pracą w wyżej wymienionych zawodach

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w jednym z wyżej wymienionych zawodów (szkoła zawodowa, czeladnik lub mistrz)
- doświadczenie w pracy w danym zawodzie
- konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
- konieczne prawo jazdy oraz własny samochód
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową (podwyżka w zależności od kwalifikacji)
- diety
- pensje wakacyjne oraz świąteczne
- austriacką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- legalne, stałe zatrudnienie

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr +48 570901414 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek "Austria"

  • HYDRAULIK – AUSTRIA

    HYDRAULIK – AUSTRIA

    Wrzesień 11, 2018 Austria - Dam pracę

    ABC Work (licencja nr 12912)  - Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: HYD...

  • BUDOWLANIEC - NOWE OFERTY AUSTRIA NIEMCY

    BUDOWLANIEC - NOWE OFERTY AUSTRIA NIEMCY

    Wrzesień 4, 2018 Austria - Dam pracę Kraków (Małopolskie)

    Jako CLUB SILESIUS jesteśmy certyfikowaną agencją pracy nr 12098 z 18-letnim stażem na rynku pracy. Oferujemy oferty pracy w Niemczech oraz ...