Wymień się z nami linkiem !!! Kliknij ,aby dodać stronę

12000.00 PLN

Operator maszyn CNC. Premie + zakwaterowanie.

Niemcy - Dam pracę
Kwiecień 16, 2018
Miasto: Bystrzyca Kłodzka
Województwo: Dolnośląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Kwiecień 16, 2018
Numer ogłoszenia: 2389 Odsłon: 2

Opis

Lokalizacja, całe Niemcy, w zależnośći od zlecenia  np: Karlsruhe, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln.

Opis stanowiska:

• samodzielna obsługa maszyn CNC.

• ustawianie maszyn.

• praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
• Zarobki: 13,00 € brutto + 55 € netto dziennej diety.

• Premie. Start Premia 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.
• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

   Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym.

• Doświadczenie jako operator maszyn CNC.

• Mile widziane doświadczenie w branży metolowej.

• Wykształcenie kierunkowe- mile widziane.

• Chęci do pracy.

Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email: rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. +49 5242976 0630

Strona www: www.sky-personal.de

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"